دانشگاه تومسک - راسا سیر فردا

دانشگاه Tomsk State University


دانشگاه تومسک ایالتی (Tomsk State University)

دانشگاه تومسک ایالتی یکی از قدیمی‌ترین و معتبرترین دانشگاه‌های روسیه است. این دانشگاه در شهر تومسک واقع شده و تاریخ تأسیس آن به سال 1878 برمی‌گردد. دانشگاه تومسک ایالتی به عنوان یک مرکز آموزش عالی، تحقیقاتی و فرهنگی در منطقه سایبریا شناخته می‌شود.

تاریخچه دانشگاه تومسک :

دانشگاه تومسک ایالتی به عنوان اولین دانشگاه رسمی در سایبریا تأسیس شد. از آن زمان به بعد، دانشگاه به یک مرکز تحصیلات عالی با رشته‌های مختلف تبدیل شد. در طول تاریخ، این دانشگاه به یکی از مراکز تحقیقاتی برجسته در زمینه‌های مختلفی مانند علوم پایه، فناوری، پزشکی و هنر تبدیل شده است.

رشته‌های تحصیلی دانشگاه تومسک :

دانشگاه تومسک ایالتی بیش از 120 رشته تحصیلی در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری ارائه می‌دهد. این رشته‌ها شامل علوم انسانی، علوم اجتماعی، علوم طبیعی، مهندسی، پزشکی، هنر، ادبیات و دیگر رشته‌های مرتبط می‌شوند. دانشجویان می‌توانند در رشته‌های مورد علاقه خود تحصیل کنند و در محیط آموزشی با تجهیزات و امکانات مناسب به کسب دانش و مهارت‌های لازم بپردازند.


امکانات تحصیلی دانشگاه تومسک :

دانشگاه تومسک ایالتی به دانشجویان خدمات و امکانات بسیاری ارائه می‌دهد. این دانشگاه دارای کتابخانه‌های مدرن و بزرگی است که مجموعه‌های بزرگی از کتب و منابع الکترونیکی را در اختیار دانشجویان قرار می‌دهد. همچنین، دانشگاه دارای آزمایشگاه‌های پیشرفته و فضاهای آموزشی مجهز می‌باشد. امکانات ورزشی، خدمات بهداشتی و رفاهی، واحدهای مسکونی برای دانشجویان نیز در دانشگاه فراهم شده است.

تحقیقات دانشگاه تومسک :

دانشگاه تومسک ایالتی به عنوان یک مرکز تحقیقاتی برجسته شناخته می‌شود. این دانشگاه میزبان مراکز تحقیقاتی متعددی است که در زمینه‌های مختلفی از جمله علوم پایه، فناوری، فیزیک، بیولوژی، پزشکی و مهندسی فعالیت می‌کنند. دانشجویان و پژوهشگران از فرصت‌های مناسبی برای شرکت در پروژه‌های تحقیقاتی و دستیابی به منابع و تجهیزات پیشرفته برخوردار می‌شوند.

دانشگاه تومسک ایالتی با سابقه‌ای طولانی و عملکرد برجسته در حوزه آموزش و تحقیقات، به عنوان یکی از دانشگاه‌های برتر روسیه شناخته می‌شود. این دانشگاه به دانشجویان فرصتی عالی برای تحصیل در رشته‌های مختلف و پیگیری هدف‌های تحصیلی و تحقیقاتی خود ارائه می‌دهد.

دوره های دیگری که ما ارائه می دهیم

دوره های آموزش زبان انگلیسی یکی از مهترین راه هایی است که برای یادگیری این زبان به کار می رود. در این متن ...

دوره انگلیسی
Awesome Image
01

دوره های زبان روسی به دو دسته مبتدی و پیشرفته تقسیم می شوند. هر دسته شامل چندین سطح است که ...

دوره روسی
Awesome Image
02

دوره ها

بهترین کلاس زبان روسی در رشت مختص کسانی است که فرصت کافی برای یادگیری این مهارت را دارند. همان‌طور که می‌دانید، زبان ابزاری برای برقراری ارتباط است. بنابراین، هرچقدر بیشتر در کلاس‌های روسی حضور داشته باشید، بیشتر فرصت تمرین تعامل با افراد به زبان روسی را خواهید داشت.

Awesome Image

کلاس روسی

 • نوع دوره

  تدریس دسته جمعی

 • نوع ارائه

  حضوری

Awesome Image

کلاس روسی

 • نوع دوره

  تدریس خصوصی

 • نوع ارائه

  حضوری

نزدیکترین دفتر ما را پیدا کنید

اگر هرگونه سوالی درباره چگونگی برگزاری کلاس‌ها دارید، می‌توانید در تمام روزهای هفته به غیر از روزهای تعطیل با ما تماس بگیرید و از تیم کارشناسان ما مشاوره دریافت کنید. ما آماده همکاری و پاسخگویی به شما هستیم.