ویزای تحصیلی

دریافت ویزای تحصیلی


ویزای تحصیلی یکی از پرطرفدارترین ویزا ها برای افرادی است که می خواهند به کشوری دیگر برای تحصیل بروند. این ویزا برای دانشجویانی صادر می شود که تمایل دارند برای مدت زمانی مشخص در یک دانشگاه یا موسسه آموزشی در خارج از شکور تحصیل کنند.

در اکثر کشور ها، برای دریافت ویزای تحصیلی، دانشجو باید ابتدا پذیرش تحصیلی از یک دانشگاه یا موسسه آموزشی دریافت کند. همچنین، در برخی کشور ها ، دانشجویان می توانند در صورت داشتن مدارک و توانایی های لازم، پس از ورود به کشور، درخواست تمدید ویزا را نیز ارسال کنند.

دانشگاه های پزشکی مورد تایید وزارت بهداشت در روسیه 🇷🇺

به عنوان یک دانشجوی تحصیل کننده در خارج از کشور، شما در کشور جدید با فرهنگ و سبک زندگی جدیدی روبه رو خواهید شد. برای موفقیت در تحصیلات خود و همچنین راحتی زندگی در کشور جدید، بهتر است قبل از تحصیل، با شرایط و وضعیت زندگی در کشور مورد نظر آشنا شوید.

در موسسه راسا سیر فردا، مشاوران ما با توجه به تخصص و دانش فراوان خود، شما را در انتخاب بهترین گزینه ویزای تحصیلی و همچنین در مراحل پذیرش و تحصیل در کشور مورد نظر، راهنمایی خواهند کرد. جهت دریافت مشاوره کلیک کنید.

چرا به ویزای دانشجویی احتیاج دارید؟

ویزای تحصیلی یک سند رسمی است که در هنگام اعزام برای تحصیل در خارج از کشور، به گذرنامه اضافه می‌شود، اما مفهوم آن بدون تغییر باقی می‌ماند. ویزای دانشجویی توسط دولت کشور مقصد صادر می‌شود و به دانشجویان بین‌المللی اجازه می‌دهد تا تا پایان دوره تحصیل خود در کشور مورد نظر اقامت داشته باشند.

تحصیل در خارج از کشور همچنین می‌تواند به عنوان یک راه برای یافتن شغل در آن کشور پس از فارغ‌التحصیلی و در نتیجه به دست آوردن اقامت دائم در آن کشور مورد استفاده قرار بگیرد.


پذیرش تحصیلی

هر دانشجویی که قصد تحصیل در خارج از کشور را دارد، به یک ویزای دانشجویی نیاز دارد، که در واقع به او اجازه می‌دهد برای مدت طولانی‌تری (از ۱ تا ۳ سال یا بیشتر) در کشور مقصد اقامت کند. با این حال، برای شرکت در دوره‌های آموزشی کوتاه‌مدت، نیازی به ویزای دانشجویی وجود ندارد.

همچنین در برخی موارد، توافق‌نامه‌های ویژه‌ای بین کشورها وجود دارد که به دانشجویان این امکان را می‌دهد که بدون نیاز به ویزای تحصیلی و با همان گذرنامه، به کشور مورد نظر سفر کنند و در آنجا تحصیل کنند.

شرایط خوابگاه دانشجویی در روسیه 2023 🇷🇺


برای درخواست ویزای دانشجویی، شما به یک گذرنامه معتبر و مدارک مورد نیاز نیاز دارید که تایید کند شما در یک دوره تحصیلی در کشور مقصد ثبت‌نام کرده‌اید.

این مدارک شامل پذیرش تحصیلی از دانشگاه مقصد است که نشان می‌دهد شما در رشته موردنظرتان ثبت‌نام کرده‌اید و دانشگاه درخواست شما را تأیید کرده است. برای بسیاری از کشورها، به محض ارائه دانشگاه یا موسسه‌ای برنامه تحصیلی، می‌توانید درخواست ویزای دانشجویی را ارسال کنید.

با این حال، تا زمانی که درخواست شما مورد پذیرش قرار نگیرد و ثبت‌نام توسط دانشگاه یا کالج موردنظر تأیید نشود، ممکن است ویزای دانشجویی صادر نشود. در برخی موارد، دانشگاه‌ها ممکن است از متقاضیان خواست کنند قبل از تأیید نهایی، مبلغ شهریه را واریز کنند.

شرایط + مقاطع در سال 2023 !!

کار دانشجویی در روسیه
Awesome Image
01

بررسی همه ی جوانب !!

فرهنگ زندگی در روسیه
Awesome Image
02

امکانات موسسه راسا سیر فردا

موسسه مهاجرتی راسا سیر فردا با ارائه خدمات مهاجرتی حرفه ای و کامل به مشتریان خود، به عنوان یکی از بهترین موسسه مهارتی در ایران شناخته شده است. این موسسه با داشتن تیمی مجرب و متخصص در زمینه ی مهاجرت، امکانات مناسبی را برای مشتریان خود فراهم کرده است.

تحصیل در مدرسه های روسیه || معرفی 4 مدرسه + هزینه ها 🇷🇺

  • مشاوره

    مشاوره تخصصی بگیرید

  • فرآیند پذیرش

    پشتیبانی از ابتدا

  • کلاس های ازمون

    کلاس های ما را آزمایش کنید

مشاوره

مشتریان می توانند با تیم مشاورین، مجرب و حرفه ای این موسسه، درباره ی نحوه ی پروسه ی مهاجرت و انتخاب کشور مناسب برای مهاجرت، مشورت کنند.

Awesome Image

ثبت نام آنلاین

مشتریان می توانند به راحتی و بدون نیاز به حضور خود فرم درخواست خود را به مشاورین مجرب و حرفه ای ما ارسال کنند.

Awesome Image

برگزاری دوره های آموزش زبان

این موسسه با هدف کمک به مشتریان خود در فرآیند مهاجرت، دوره های آموزشی زبان برگزار می کند.

Awesome Image

دلیل انتخاب ما

زمانی که تصمیم به مهاجرت به یک کشور جدید می گیرید، انتخاب یک موسسه مهاجرتی مناسب بسیار مهم است، موسسه راسا سیر فردا به شما کمک می کند تا فرآیند مهاجرت به کشور مقصد، راحت تر شود.

Awesome Image

مصاحبه های مستقیم

ارتباط مستقیم با مشاوران و دریافت پاسخ به سوالات شما.

Awesome Image

پردازش سریع

سرعت و کارآیی در ارائه خدمات.

Awesome Image

مشاوره مهاجرت

راهنمایی حرفه ای برای مهاجرت بهترین گزینه را برای شما انتخاب می کند.

Awesome Image

مقرون بصرفه

خدمات با کیفیت، قیمت مناسب.

دانشگاه های مورد تایید وزارت بهداشت

مدرک معتبر بگیرید !!

لیست دانشگاه های مورد تایید وزارت بهداشت ایران در روسیه :

شرایط انتقال پول از ایران به روسیه
جهت مشاهده مقاله روی عکس کلیک کنید.