سوالات متداول

 • سوال 1 .چگونه شما اعزام دانشجویی انجام می دهید ؟

  برای اعزام دانشجویی ابتدا باید ویزای دانشجویی کشور مقصد را دریافت کنید برای این منظور باید مدارک لازم را جمع آوری کنیم که موسسه راسا سیر فردا به شما در انجام این فرآیند همراه شماست .

 • سوال 2 .چه مدارکی برای اعزام دانشجویی نیاز است ؟

  به عنوان مثال برای درخواست ویزای دانشجویی به کشور روسیه باید مدارک زیر را دارا باشید : پاسپورت با حداقل 6 ماه اعتبار، عکس رنگی با پس زمینه سفید، تاییدیه مدارک تحصیلی شامل مدارک تحضیلی قبلی و مدارک دانشگاه فعلی (به همراه ترجمه رسمی به زبان روسیه) ،برگه مدارک مالی شامل گواهی بانکی، حساب بانکی و یا اظهارنامه درآمد (به همراه ترجمه رسمی به زبان روسیه)

 • سوال 3 .هزینه اعزام دانشجوی چقدر است؟

  هزینه اعزام دانشجو در کشور های مختلف متفاوت است هزینه ویزای دانشجویی حدود ۴۰۰ دلار و هزینه زندگی در مسکو بین 600 تا 1200 دلار در ماه است. هزینه تحصیل در دانشگاه های روسیه بین 3000 تا 10000 دلار در سال است.

 • سوال 4 .چگونه با مشاور راسا سیر تماس بگیرم؟

  برای تماس با مشاوران راسا سیر فردا می توانید به وب سایت راسا سیر فردا مراجعه کنید و از طریق فرم تماس با ما یا شماره تلفن های درج شده در سایت، با مشاوران ما ارتباط برقرار کنید.

 • سوال 5 .زمان مورد نیاز برای اعزام دانشجویی چقدر است ؟

  زمان اعزام دانشجویی برای هر کشوری ممکن است متفاوت باشد و به عوامل مختلفی مانند تعداد درخواست ها، مدارک ارائه شده و زمان پردازش در سفارت کشور مقصد بستگی دارد. اما به طور کلی، اعزام دانشجویی تا 4 تا 6 هفته زمان میبرد.

 • سوال 6 .آیا برای درخواست اعزام دانشجویی نیاز به مصاحبه داریم ؟

  بله، برای درخواست اعزام دانشجویی ، مصاحبه الزامی است. در این مصاحبه، ممکن است سوالاتی اضافی و مربوط به مدارک شما پرسیده شود .

 • سوال 7 .چقدر باید هزینه کنیم تا ویزای دانشجویی را دریافت کنیم ؟

  هزینه صدور ویزای دانشجویی بستگی به کشور انتخابی شما دارد. برای دریافت اطلاعات دقیق درباره هزینه ها با پشتیبانی ما تماس حاصل فرمایید .

 • سوال 8 .آیا میتوانم در کنار تحصیل کار هم انجام بدم ؟

  بله در بیشتر کشور ها دانشجویان با ویزای دانشجویی می توانند کار کنند ولی دارای یکسری قوانین و مقررات خاصی است، به عنوان مثال در روسیه مجاز به کار کردن تا 20 ساعت در هفته هستید و در کنار آن باید به شرایط و محدودیت های کاری در روسیه نیز توجه کنید .