دانشگاه دولتی ای ال ادوکیموف مسکو

دانشگاه A.I Evdokimov Moscow


دانشگاه دولتی Lomonosov Moscow State University (ال ادوکیموف)

دانشگاه دولتی Lomonosov Moscow State University (ال ادوکیموف) یکی از معتبرترین و بزرگترین دانشگاه‌های روسیه است. این دانشگاه در سال 1755 تاسیس شده و از زمان تأسیس، به عنوان یکی از برترین مراکز آموزش و پژوهش در روسیه و جهان شناخته شده است.

دانشگاه دولتی ال ادوکیموف مسکو دارای 40 دانشکده، 15 پژوهشکده و بیش از 4 هزار استاد و کارکنان اداری است. در این دانشگاه، حدود 40 هزار دانشجو در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری در حوزه‌های مختلف علوم، فناوری، اقتصاد، حقوق، فلسفه، ادبیات و هنر به تحصیل می‌پردازند.

دانشگاه دولتی ال ادوکیموف مسکو با مجموعه‌ای از امکانات آموزشی و تحقیقاتی، ارائه آموزش عالی و ایجاد فضای پژوهشی برخوردار است که این دانشگاه را به یکی از برترین مراکز آموزش و پژوهش در جهان تبدیل کرده است.

رشته دندان پزشکی نیز از جمله رشته‌های برتر و محبوب در دانشگاه دولتی ال ادوکیموف مسکو است. این دوره تحصیلی شش ساله است که علاوه بر درس‌های عمومی، دانشجویان به درس‌های تخصصی در زمینه دندان‌پزشکی مثل فیزیولوژی دندان، پاتولوژی دندان، جراحی دهان و دندان، ایمپلنتولوژی، ارتودنسی و ... نیز می‌پردازند.

رشته دندان پزشکی دانشگاه دولتی ال ادوکیموف مسکو مورد تأیید وزارت بهداشت ایران می‌باشد. این به این معناست که فارغ التحصیلان این دانشگاه می‌توانند پس از اخذ مدارک مورد نیاز، در ایران به صورت رسمی و قانونی فعالیت کنند.


امکانات دانشگاه دانشگاه A.I Evdokimov Moscow

به عنوان یک دانشگاه بزرگ، ال ادوکیموف تلاش می‌کند تا امکانات متنوعی را در اختیار دانشجویان خود قرار دهد. برخی از امکانات این دانشگاه شامل:

کتابخانه: کتابخانه ال ادوکیموف با بیش از ۶ میلیون کتاب و منبع الکترونیکی، یکی از بزرگترین کتابخانه های دانشگاهی در جهان است.

مراکز پژوهشی: ال ادوکیموف بیش از ۲۰۰ مرکز پژوهشی در بیش از ۹۰ رشته دارد که به دانشجویان این دانشگاه فرصت تحقیق و پژوهش در حوزه های مختلف علمی را می دهد.

امکانات ورزشی: دانشگاه ال ادوکیموف امکانات ورزشی عالی برای دانشجویان خود فراهم کرده است. از جمله این امکانات، باشگاه‌های ورزشی، استخر، سالن های بدنسازی و زمین های ورزشی مختلف است.

ساختمان های آموزشی: دانشگاه به دانشجویان خود بیش از ۵۵۰ ساختمان آموزشی و تحقیقاتی در دسترس قرار می‌دهد که شامل سالن های کنفرانس، کلاس ها، آزمایشگاه ها و واحدهای اداری است.

امکانات خدماتی: ال ادوکیموف امکانات خدماتی متنوعی را در اختیار دانشجویان خود قرار می‌دهد، از جمله سرویس های رستورانی، خدمات پستی، فروشگاه ها و خدمات پشتیبانی تحصیلی.

دوره های دیگری که ما ارائه می دهیم

دوره های آموزش زبان انگلیسی یکی از مهترین راه هایی است که برای یادگیری این زبان به کار می رود. در این متن ...

دوره انگلیسی
Awesome Image
01

دوره های زبان روسی به دو دسته مبتدی و پیشرفته تقسیم می شوند. هر دسته شامل چندین سطح است که ...

دوره روسی
Awesome Image
02

دوره ها

بهترین کلاس زبان روسی در رشت مختص کسانی است که فرصت کافی برای یادگیری این مهارت را دارند. همان‌طور که می‌دانید، زبان ابزاری برای برقراری ارتباط است. بنابراین، هرچقدر بیشتر در کلاس‌های روسی حضور داشته باشید، بیشتر فرصت تمرین تعامل با افراد به زبان روسی را خواهید داشت.

Awesome Image

کلاس روسی

 • نوع دوره

  تدریس دسته جمعی

 • نوع ارائه

  حضوری

Awesome Image

کلاس روسی

 • نوع دوره

  تدریس خصوصی

 • نوع ارائه

  حضوری

نزدیکترین دفتر ما را پیدا کنید

اگر هرگونه سوالی درباره چگونگی برگزاری کلاس‌ها دارید، می‌توانید در تمام روزهای هفته به غیر از روزهای تعطیل با ما تماس بگیرید و از تیم کارشناسان ما مشاوره دریافت کنید. ما آماده همکاری و پاسخگویی به شما هستیم.